Par mani
"Aira's cakes" ir Airas Dimperes mājas konditoreja, kura gatavo elegantus konditorejas izstrādājumus ar īpašu rūpību un mīlestību.
Aira's cakes tulkojumā no angļu valodas nozīmē Airas kūkas. Nosaukums radies 2016. gadā kā Instagram kulinārijas recepšu blogs, jo radās vēlme dalīties arī ar citiem, lai taptu gardumi, vairojot mīlestību pasaulē.
Aiz katra sapņa stāv liels gribasspēks, neatlaidība un atbalsts no tuviem cilvēkiem.
Profesionālais aizsākums konditorejas jomā ir 2018.gada septembris, kad Aira sāka mācīties par konditoru neklātienes studiju kursā Jelgavas amatu vidusskolā profesionālās tālākizglītības programmā "Nodarbināto personu profesionālās kompetences pilnveide" ietvaros. Aira praktisko pieredzi guvusi, strādājot prakses laikā kafejnīcā "Rausis", gan patstāvīgi mācoties, pilnveidojot savas konditora iemaņas un zināšanas dažādās konditorejas klātienes un attālinātajās apmācībās. Aira ar savu mērķtiecību izzināja dažādus virtuves noslēpumus, atklājot jaunas receptes un smeļoties vērtīgu pieredzi. 2020.gada janvārī Aira kļuva par diplomētu konditoru.

No sākuma mājražošana tika uzsākta kā papildus pamatdarba hobijs, taču tagad, nodinot savu uzņēmumu, ir lieli jauni sapņi, ko gribās realizēt.
Aira Dimpere – dzimusi liepājniece, jau no bērnības apzinājusies savu lielo aizraušanos ar ēdienu gatavošanu un jo īpaši kūkām un saldumiem.

Profesionālā pieredze Airai ir ļoti daudzpusīga un dažāda. Pirms tam strādāja ilgus gadus par juristu valsts iestādē un finanšu jomā bankā, kur guva vērienīgu pieredzi darbā ar klientiem un mārketinga jomā.
"Esmu tikai sava gardumu stāsta sākumā, sekoju savai sirds balsij, un daru to, kas nes man un citiem gandarījumu. Darot to, kas man ļoti patīk, gribu dalīties ar laimes sajūtām ar citiem, jo tāds ir mans aicinājums."
– Aira Dimpere.
Made on
Tilda