Par "Aira's cakes"
"Aira's cakes" ir Airas Dimperes mājas konditorejas studija, kur tiek pagatavoti eleganti konditorejas izstrādājumi ar īpašu rūpību un mīlestību.

"Aira's cakes" tulkojumā no angļu valodas nozīmē "Airas kūkas".

Nosaukums radies 2016. gadā kā Instagram kulinārijas recepšu blogs, jo radās vēlme dalīties savā sniegumā ar citiem.
“Nekad nav par vēlu kļūt par to, ko Tu vēlies.”
Aira Dimpere – dzimusi liepājniece, jau no bērnības apzinājusies savu lielo aizraušanos ar ēdienu gatavošanu un jo īpaši kūkām un saldumiem.

Profesionālā pieredze Airai ir ļoti daudzpusīga un dažāda. Pirms tam strādāja ilgus gadus par juristu valsts iestādē un finanšu jomā bankā, kur guva vērienīgu pieredzi darbā ar klientiem un mārketinga jomā.
Kā viss sākās?
Airas Dimperes profesionālais konditorejas jomas aizsākums ir 2018. gada septembris, kad viņa sāka mācīties par konditoru neklātienes studiju kursā Jelgavas amatu vidusskolā, profesionālās izglītības programmā.
"Aiz katra sapņa stāv liels gribasspēks, neatlaidība un atbalsts no tuviem cilvēkiem."
Aira praktisko pieredzi guvusi gan strādājot skolas prakses laikā kafejnīcā "Rausis", gan patstāvīgi mācoties, pilnveidojot savas konditora iemaņas un zināšanas dažādās konditorejas apmācībās un meistarklasēs.

Aira ar savu mērķtiecību izzināja dažādus virtuves noslēpumus, atklājot jaunas receptes un smeļoties vērtīgu pieredzi.

2020. gada janvārī Aira kļuva par diplomētu konditoru.

No sākuma konditoreja bija tikai papildus hobijs Airas pamatdarbam, taču tagad, pēc sava uzņēmuma nodibināšanas, "Aira's cakes" konditorejas studija ir izvirzījusi jaunus sapņus un augstus mērķus.
"Esmu tikai sava gardumu stāsta sākumā. Sekoju savai sirds balsij un daru to, kas nes man gandarījumu. Vēlos dalīties laimes sajūtās ar citiem, jo tāds ir mans aicinājums."
– Aira Dimpere
Vai vēlies pasūtīt gardu kūku vai kādu citu konditorejas izstrādājumu?
Apskati mūsu piedāvājumu!